piątek, lipca 24, 2009

Do mało szanownych anonimów

Z pewną przykrością zaczęłam ostatnio obserwować masowe wystawianie komentarzy przez jednego anonima (bądź kilku konsekwentnych), dotyczące walorów prezentowanych tu czasem pań, moich kompleksów i ogólnego braku akceptacji dla umieszczanych na blogu treści. Po kilkunastym komentarzu odczułam pewne znużenie, stąd blokada możliwości komentowania anonimowo (i usunięcie wynurzeń typu "czemu się czepiasz, ma fajne cycki" bądź "lepiej pokaż swój tyłek"). Albo się podpisujcie, panowie bądź panie, albo zagłosujcie nogami i przenieście się na pierwszy blog po lewej. Czy po prawej.

2 komentarze:

Red Aktor pisze...

Pierwszy blog po lewej? Lapsus Lazuli? No dobra, zapraszamy wszystkich, również niezbyt szanownych anonimów. Ale uprzedzam, że naszych tyłków nie pokażemy, bo lapsusów Ci na nich brak. :-)

Izuuuchan pisze...

Z pasją czytuje ten blog i jestem zachwycona ilością śmiesznych i trafnych podpisów pod zdjęciami XD są po prostu boskie a jeśli ktos ma obiekcje co do pańskich stwierdzeń nie ma odpowiedniego dla tej strony poczucia chumoru oraz dystansu do oglądanyc zdjęć (i prawdopodobnie uosabia się z nimi)