wtorek, stycznia 01, 2008

Aaaaby zrobić pazurki

A potem mnie ludzie pytają, czemu nie darzę estymą tzw. "tipsiarek" - ani "specjalistek", które za wynagrodzeniem wykonują taki koszmar, masakrując paznokcie klientek, ani klientek, pozwalających zniszczyć sobie takimi wątpliwymi dziełami wygląd dłoni... Pierwsze zdjęcie przywodzi mi na myśl zaawansowaną grzybicę, drugie pterodaktyla...
Z podziękowaniami dla Alicji.

9 komentarzy:

amistad pisze...

grzybica to chyba się raczej na żółto robi i paznokieć słabnie? ale widziałam tylko na zdjęciu, więc nie wyrokuję ;-)

mnie przywodzi na myśl "walnęłam się w pazura młotkiem, w drugiego też, oba posmarowałam kremem, a na pozostałych zrobiłam frencza, żeby się nie rzucało w oczy"

amistad pisze...

to jest pterodaktylica udająca się na zabawę sylwestrową

brat Kasi pisze...

Jakkolwiek by się armie owych tipsiarek nie gimnastykowały, to zdobienie/niszczenie* paznokci nigdy sztuką nie będzie.
Tandetne, koszmarne i zapewne jeszcze drogie tipsy ze wszystkimi tymi świecidełkami pozostaną na dnie (z wodorostami) wrażeń estetycznych.

*niepotrzebne skreślić

@amistad
He he - ewidentnie złe skutki posługiwania się młotkiem przez niewprawione ręce.

Konsorcjum Rapacholin pisze...

drapu, drapu:))) Takie damy muszą mieć facetów - wielbicieli ekstremalnych doznać. Nie wiem jak normalny człowiek znosi jakąkolwiek odmianę miziania czymś takim...

kura z biura pisze...

Krysia wsadziła palce między drzwi, ot i cała tajemnica.

Anonimowy pisze...

A mi to drugie zdjęcie przypomina dzioby flaminga a pierwsze nawet ładne

krzysiek pisze...

pierwsze zdjątko ładne.... drugie kojarzy mi się ze szponami...

Nemezis pisze...

Paznokcie ze zdjęcia nr dwa wyglądaja jak na dłoniach denatki, która przez miesiąc drapała w wieko trumny usiłując się wydostać, aż spiłowała je do kształtu idealnego do wykręcania śrub trumiennych. Po ucieczce z cmentarza postanowiła wystawić je na aukcję, aby pomogły kolejnym pokoleniom kobiet zakopanych żywcem.

unka pisze...

"pierwsze zdjątko ładne" - krzysiek, zawsze podejrzewalam, ze mężczyźni jednak maja jakis dobry smak i lubia prostote. podobaja ci sie dlonie laski, ktorej serdeczny tips wyglada, jakby namietnie grzebala nim w ziemi i zostal jej brud pod paznokciem i aby to zamaskowac naplula sobie na palce. gratuluje, stary. anonimowi też gratuluje dobrego smaku.